Din 4 mei – Free running – 12-14 jaar – Onder Utrechtsebrug (rivierenbuurt kant) –
Din 4 mei – Free running – 9-12 jaar – Onder Utrechtsebrug (rivierenbuurt kant) –
Din 4 mei – Free running – 6-9 jaar – Onder Utrechtsebrug (rivierenbuurt kant)
Vrij 7 mei – 3×3 basketbal – 12-14 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Vrij 7 mei – Basketbal 3×3 – 9-12 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Vrij 7 mei – Basketbal 3×3 – 6-9 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Do 6 mei – Inlineskaten – 12-14 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Do 6 mei – Inlineskaten – 9-12 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Do 6 mei – Inlineskaten – 6-9 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Ma 3 mei – Skateboarden – 12-14 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Ma 3 mei – Skateboarden – 9-12 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Ma 3 mei – Skateboarden – 6-9 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Vrij 7 mei – inlineskaten – 10-12 jaar – Speeltuin van Boshuizenstraat
Vrij 7 mei – inlineskaten – 6-9 jaar – Speeltuin van Boshuizenstraat
Di 4 mei – skateboarden – 12-14 jaar – Speeltuin Goudestein
Di 4 mei – skateboarden – 10-12 jaar – Speeltuin Goudestein
Di 4 mei – skateboarden – 6-9 jaar – Speeltuin Goudestein
Ma 3 mei – BMX – 12-14 jaar – Speeltuin van Boshuizenstraat
Ma 3 mei – BMX – 10-12 jaar – Speeltuin van Boshuizenstraat
Woe 5 mei – meidenvoetbaltoernooi – 12-14 jaar – Speeltuin Goudestein
Woe 5 mei – meidenvoetbaltoernooi – 10-12 jaar – Speeltuin Goudestein
Woe 5 mei – meidenvoetbaltoernooi – 6-9 jaar – Speeltuin Goudestein
Pleinensport straatvoetbal – 6-12 jaar – Speeltuin Goudestein
Pleinensport baseball5 – 6-12 jaar – Speeltuin van Boshuizenstraat
Braziliaanse dans ochtend 5 mei Rivierenbuurt
Knutsel een Bibberbij middag 3 mei Rivierenbuurt
Knutsel een Bibberbij ochtend 3 mei Rivierenbuurt
Miniprofessors middag 28 april Rivierenbuurt
Miniprofessors ochtend 28 april Rivierenbuurt
Maakwerkplaats middag 26 april Rivierenbuurt
Maandag 26 april 13.00 uur – Sieraden uit de natuur – Buitenveldert
Maandag 26 april 10.30 uur – Sieraden uit de natuur – Buitenveldert
Woensdag 5 mei 14.00 uur – Drum-party – Buitenveldert
Woensdag 5 mei 13.00 uur – Drum-party – Buitenveldert
Woensdag 5 mei 11.30 uur – Drum-party – Buitenveldert
Woensdag 5 mei 10.30 uur – Drum-party – Buitenveldert
Maandag 3 mei 13.00 uur – Graffiti – Buitenveldert
Maandag 3 mei 10.30 uur – Graffiti – Buitenveldert
Woensdag 28 april 10.30 uur – Blije Bibberbij – Buitenveldert