Meiden op Vrijdag 15.30 -16.30 uur
Meiden op Vrijdag 14.15 – 15.15 uur
Din 4 mei – Free running – 12-14 jaar – Onder Utrechtsebrug (rivierenbuurt kant) –
Din 4 mei – Free running – 9-12 jaar – Onder Utrechtsebrug (rivierenbuurt kant) –
Din 4 mei – Free running – 6-9 jaar – Onder Utrechtsebrug (rivierenbuurt kant)
Vrij 7 mei – 3×3 basketbal – 12-14 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Vrij 7 mei – Basketbal 3×3 – 9-12 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Vrij 7 mei – Basketbal 3×3 – 6-9 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Do 6 mei – Inlineskaten – 12-14 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Do 6 mei – Inlineskaten – 9-12 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Do 6 mei – Inlineskaten – 6-9 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Ma 3 mei – Skateboarden – 12-14 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Ma 3 mei – Skateboarden – 9-12 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Ma 3 mei – Skateboarden – 6-9 jaar – Buurt en Speeltuin Vereniging Amsterdam Zuid –
Vrij 7 mei – inlineskaten – 10-12 jaar – Speeltuin van Boshuizenstraat
Vrij 7 mei – inlineskaten – 6-9 jaar – Speeltuin van Boshuizenstraat
Di 4 mei – skateboarden – 12-14 jaar – Speeltuin Goudestein
Di 4 mei – skateboarden – 10-12 jaar – Speeltuin Goudestein
Di 4 mei – skateboarden – 6-9 jaar – Speeltuin Goudestein
Ma 3 mei – BMX – 12-14 jaar – Speeltuin van Boshuizenstraat
Ma 3 mei – BMX – 10-12 jaar – Speeltuin van Boshuizenstraat
Woe 5 mei – meidenvoetbaltoernooi – 12-14 jaar – Speeltuin Goudestein
Woe 5 mei – meidenvoetbaltoernooi – 10-12 jaar – Speeltuin Goudestein
Woe 5 mei – meidenvoetbaltoernooi – 6-9 jaar – Speeltuin Goudestein
Kleutersport Dans – groep 1-2- Barbaraschool = VOL
Pleinensport straatvoetbal – 6-12 jaar – Speeltuin Goudestein
Pleinensport baseball5 – 6-12 jaar – Speeltuin van Boshuizenstraat
Braziliaanse dans ochtend 5 mei Rivierenbuurt
Knutsel een Bibberbij middag 3 mei Rivierenbuurt
Knutsel een Bibberbij ochtend 3 mei Rivierenbuurt
Handbal – groep 3-4-5- ikc de Kaap
Atletiek – groep 1-2- ikc de Kaap
Hockey – groep 6-7-8- ikc de Kaap
Hockey – groep 6-7-8- Barbaraschool
Korfbal – groep 3-4-5- Barbaraschool = VOL
Kleutersport Dans – groep 1-2- Barbaraschool = VOL
Miniprofessors middag 28 april Rivierenbuurt
Miniprofessors ochtend 28 april Rivierenbuurt
Maakwerkplaats middag 26 april Rivierenbuurt
Maandag 26 april 13.00 uur – Sieraden uit de natuur – Buitenveldert
Maandag 26 april 10.30 uur – Sieraden uit de natuur – Buitenveldert
Woensdag 5 mei 14.00 uur – Drum-party – Buitenveldert
Woensdag 5 mei 13.00 uur – Drum-party – Buitenveldert
Woensdag 5 mei 11.30 uur – Drum-party – Buitenveldert
Woensdag 5 mei 10.30 uur – Drum-party – Buitenveldert
Maandag 3 mei 13.00 uur – Graffiti – Buitenveldert
Maandag 3 mei 10.30 uur – Graffiti – Buitenveldert
Woensdag 28 april 10.30 uur – Blije Bibberbij – Buitenveldert
Streethockey – groep 6 – Indische Buurt School
Dans (cheerleading) – groep 5B – Indische Buurt School
Knutselen – groep 3 A – De Indische Buurtschool –
Knutselen – stopmotion – groep 3 B – De Indische Buurtschool
Knutselclub – groep 1-2 – Flevoparkschool
Yoga – groep 5-6-7-8 – Flevoparkschool
Nowhere – Rap & Rhythms – groep 6-7-8 – Flevoparkschool
Nowhere – Fashion – groep 6-7-8 – Flevoparkschool –
Escape Room Ondernemers – groep 5-6-7- Flevoparkschool
Vloggen en Bloggen – groep – 6-7-8 – Flevoparkschool
Natuurclub – Groep 4-5-6 – Flevoparkschool
Kunstlab – groep 3-4-5 – Flevoparkschool
Schaken – groep 3-4-5-6-7-8 Flevoparkschool
Capoeira – groep 3-4-5-6 – Flevoparkschool
Timmerpret – groep 1-2-3 Flevoparkschool
Bouwen met Lego – Flevoparkschool – groep 1 en 2
Koken – groep 6-7-8 – Flevoparkschool
Koken in de keuken – groep 3-4-5- Flevoparkschool
Koken in de keuken – groep 1-2 – Flevoparkschool
Racketmix – groep 3-4-5 – Flevoparkschool
Kleutersport judo – groep 1-2 – Flevoparkschool
Cheerleading (Dans) – groep 6-7-8 – Flevoparkschool
Multisport – groep 3-4-5 – De Rivieren
Kleutersport atletiek/gym – groep 1-2 – De Rivieren
Schermen – groep 8 – Apollohal
Schermen – groep 4-5-6-7 – Apollohal
Judo – groep 6-7-8 – De Rivieren
Tennis – groep 6-7-8 – Tennisvereniging Rivierenbuurt
Gitaarles – groep 5 t/m 8 – IKC de Kaap
Tennis – groep 3-4-5 – Tennisvereniging Rivierenbuurt
Natuur Avontuur de Elif – groep 3-4-5-6-7 – IBS Elif
Natuur Avontuur de Rivieren – groep 3-4-5-6 – de Rivieren
Maakwerkplaats – groep 5-6-7-8 – de Rivieren
Braziliaanse dans KC Catharina – groep 4-5-6-7 – KC Catharina
Techniek voor kleuters – groep 1-2-3 – KC Catharina
Judo – groep 3-4-5 – De Rivieren
Recyclekids – groep 5-6-7-8 – HKC de Wereldboom
Kleutersport dans – groep 1-2 – Kindcentrum Catharina
Meidenvoetbal – groep 6-7-8 – Sporthal de Pijp
Braziliaanse dans de Rivieren – groep 3-4-5-6 – de Rivieren
Basketbal – groep 6-7-8 – Kindcentrum Catharina
Techniek 4U – groep 3-4-5-6 – KC Catharina
Magicflow Yoga – groep 1-2-3 – HKC de Wereldboom
Miniprofessors – groep – 3-4-5 – de Rivieren
Basketbal – groep 3-4-5 – Kindcentrum Catharina
Uitvinders in de stad! – groep-4-5-6 – KC Catharina
Judo – groep 1-2 – De Rivieren
Naald en Draad KC Catharina groep 5-6-7-8 – KC Catharina
Naald en Draad de Rivieren groep 5-6-7-8 – de Rivieren
Steigertijgers – groep 3 t/m 6 – Steigerplek
Kinderwijkraad IJburg – groep 5 t/m 8- Steigerplek
Bloggen en Vloggen -groep 6,7,8- De Archipel
Smulkokkies – groep 4 en 5- De Archipel
Muziek, zang en dans- groep 1,2,3 – De Archipel
Fashion Fix -groep 6,7,8-ABBS de Zuiderzee
Zingen – groep 3,4,5 -ABBS de Zuiderzee
Sciencelab – Groep 3,4,5 – ABBS De Zuiderzee
Kleutersport Bal – groep 1-2 – Nautilus
Dans – groep 3-4-5 – Nautilus
Racketmix – groep 6-7-8 – Nautilus
Basketbal – gr 5 t/m 8 – Nelson Mandela school
Voetbal (meiden) – gr 5 t/m 8 – Nelson Mandela school
Kleutersport Gym – gr 1-2 – Nelson Mandela school
Werk aan de winkel: De fietsenmaker – groep 1-2 – Kindercampus Zuidas
Natuur Avontuur – groep 3-4-5 – Kindercampus Zuidas
Racketmix – groep 3-4-5 – Basisschool de Ark
Schermen – groep 3-4 – Merkelbachschool
Basketbal – groep 5-6-7-8 – Merkelbachschool
Hockey – groep 3-4 – AMVJ Hockey
DIY-Duurzame Kunst – groep 6-7-8 – Merkelbachschool
Kickboksen – groep 6-7-8 – Basisschool de Ark
Recyclekids – groep 4-5-6-7-8 – Speeltuin Goudestein
Kleutersport gym/atletiek – groep 1-2 – Basisschool de Ark GEANNULEERD
All around the world: Rusland – groep 4-5-6 – Kindercampus Zuidas
Verhalenatelier – groep 3-4-5 – Merkelbachschool
Basketbal – groep 3-4-5 – Kindercampus Zuidas
Urban Hiphop – groep 3-4-5 – Rosj Pina GEANNULEERD
Korfbal – groep 2-3-4-5-6 – Sporthallen Zuid
Timmertijgers dinsdag – groep 3-4-5 – Kindercampus Zuidas
Circus – groep 5-6-7-8 – Gymzaal Basisschool de Ark
Turnen – groep 1-2-3 – Rosj Pina GEANNULEERD
Freerunning – groep 6-7-8 – Basisschool de Ark
Papier-mach̩ Рgroep 1-2 РMerkelbachschool
Braziliaanse dans – groep 3-4 – Merkelbachschool
Capoeira – groep 5-6-7-8 – Kindercampus Zuidas
Kickboksen – groep 3-4-5 – Basisschool de Ark
Funkey – groep 1-2 – AMVJ Hockey
Timmertijgers woensdag- groep 3-4-5 – Kindercampus Zuidas
Toveren en Spetteren – groep 3-4-5 – Merkelbachschool
Monkey Moves – groep 1-2 – Merkelbachschool
Taekwondo – groep 6-7-8 – ABBS De Zuiderzee
Urban Hip Hop- groep 6,7,8-OBS Aldoende
Hockey – groep 3-4-5 – De Archipel
Fotografie Lab- groep 5-6-7 – Dalton de Meer
Gitaar -groep 5,6,7-OBS Aldoende
Freerunning – groep 6-7-8 – De Archipel
Schaken- groep 3,4,5,6- OBS Aldoende
Creatief Dans Lab 2 – groep -3-4-5- Dalton de Meer
Aldoende 35 jaar!-groep 3,4,5- OBS Aldoende
Creatief Dans Lab 1 – groep – 1-2- Daltonschool de Meer
Kunstatelier – groep -4-5-6-7-8- Daltonschool de Meer
Kleikunstenaars – groep -6-7-8- Daltonschool de Meer
Theater 2 -groep 5-6- Lidwina Hoeve
Theater 1 – groep 3-4- Lidwina Hoeve
Creatief Dans Lab – groep 1-2 – Lidwina Hoeve
Natuursafari – groep – 4-5-6-7-8- Watergraafsmeer – de Vinktuin
Kunstatelier – groep 4-5-6- Lidwinaschool
Gezond Koken – groep – 5-6- Watergraafsmeer
Meertheater 2 – groep – 6-7-8 – Daltonschool de Meer
Meertheater 1 – groep 4-5 – Daltonschool de Meer
Kindertheater – groep 2-3- de Kraal
Timmerpret – groep – 3 – 4 – de Kraal
Vloggen en Bloggen – groep – 6-7-8 – de Kraal
Kunst en Techniek – groep -1-2 – de Kraal
Kleuteryoga – groep 1 -2 – de Kraal
Sciencelab – groep 5-6- de Kraal
Koor-groep 3,4,5-OBS De Dapper / Thula
Naald en draad- groep 5,6- OBS De Dapper
Urban Hip Hop-groep 6,7,8-OBS De Dapper
Techniekfabriek- groep 5,6,7-OBS De Dapper
Schaken – groep 4-5-6-7-8 – de Kraal
Smulkokkies- groep 3,4,5-OBS De Dapper
Muziek-groep 1 en 2-OBS De Dapper
Vloggen en Bloggen-groep 7 en 8-Nelson Mandelaschool
Sciencelab- groep 3 t/m 6 – Nelson Mandelaschool
Fit Biz Kids – groep 7-8- Elisabeth Paulusschool
Koken, knutselen en muziek – groep-4-5-6- Elisabeth Paulusschool
Robot Ondernemers – groep 5-6-7-8 – IBS Al Jawhara
Kalligrafie – groep 5-6-7-8 – IBS Al Jawhara
Yoga- groep 4-5-6 – Elisabeth Paulusschool
Science Club-groep 6,7,8-IKC De Kaap
Werelddans – groep 1-2-3- Elisabeth Paulusschool
Club Kaap-groep 4,5,6-IKC De Kaap
Naald en draad Atelier – groep 5-6-7-8 – IBS Al Jawhara
Smulkokkies – groep 5-6-7-8 – IBS Al Jawhara
Kleurkunstenaars- groep 1-2-3 – Elisabeth Paulusschool
Proefjes Lab – Groep 4 – IBS Al Jawhara
Gezond koken-groep 3,4,5- IKC De Kaap
Sport en Spel met juf Cornellie – groep 4 – IBS Al Jawhara
Kunstknutselen – groep 3 – IBS Al Jawhara
Muziek-groep-1,2,3-IKC De Kaap
Kunstknutselen – groep 2 – IBS Al Jawhara
Uitvinderslab – groep 6-7-8 – De Nautilus Flevohof
Mediamix – groep 3-4-5 – De Nautilus Flevohof
Schaken – groep 4 t/m 8- De Barbaraschool
Musical-groep 3,4,5-De Barbaraschool
Knutselen en Natuur – groep 1-2-3 – De Nautilus Flevohof
Dansspetters – groep 1-2-3 – De Nautilus Flevohof
Knutselen – stopmotion – groep 3 A – De Indische Buurtschool
Kleikunstenaars-groep 2 en 3- De Barbaraschool
Kinderwijkraad Indische Buurt- groep 5-6-7-8 – startdatum nog niet bekend!
Kinderpersbureau – groep 5-6-7-8 – startdatum nog niet bekend
Science Lab – Groep 5B – De Indische Buurtschool –
Theater maken over sprookjes – groep 5 A – De Indische Buurtschool
Fotografie Lab – groep 7 – De Indische Buurtschool
Mini Musical – Groep 4 – De Indische Buurtschool
Koken – Groep 3 B – De Indische Buurtschool – UITVERKOCHT
Timmerpret – groep 1-2 C – De Indische Buurtschool – UITVERKOCHT
Kleuterdans met juf Dorien – groep 1-2 D – Indische Buurtschool
Kabouterplay – Groep 1-2 A – Indische Buurtschool
Atelier Architectuur – groep 3-4 – Cheider
Streethockey – groep 6 – Indische Buurt School
Hockey – groep 3A – Indische Buurt School
Judo – groep 5A – Indische Buurt School
Nijntje beweegdiploma – groep 1B+2B – Indische Buurt School
Vondelgym (just4girls) – groep 7-8 – Indische Buurt School
Handbal – groep 4 – Indische Buurt School
Kleutersport dans – groep 1-2 – ABBS De Zuiderzeeschool
Dans (cheerleading) – groep 5B – Indische Buurt School
Racketmix – groep 3-4-5 – ABBS De Zuiderzee
Sport&Spel (jongens) – groep 6-7-8 – Al Jawhara
Kickboks (meiden) – groep 5-6-7-8 – Al Jawhara
Nijntje Beweegdiploma – groep 2 – Al Jawhara
Theater – Groep 5 en 6 – Indische buurtschool
Kleuterdans met juf Dorien – groep 1-2 – Flevoparkschool
Knutselen – stopmotion met kleipoppetjes – groep 3-4 – De Indische Buurtschool